Küresel ölçekte Müslümanlara karşı bir algı operasyonu yürütülüyor. Bu algının merkezleri başta Batılı istihbarat birimleri olmak üzere; medya, sözde NGO'lar ve bileşenleri gözükmektedir. İstihbarat birimlerinin Oryantalist çalışmalar eşliğindeki girişimleri sonucu oluşan algı operasyonları aslında örtülü bir savaş girişimidir.
Görsel ya da yazılı medya tarafından sunulan şeyler. Özellikle haber içerikli tüm sunular; psikolojik harp merkezli girişimler olarak değerlendirilmelidir. Medyanın haber merkezleri asla objektif / tarafsız değillerdir. Hele konu Müslümanlar ya da Avrupalı olmayanlar olunca! Bu anlamda haber merkezleri ve sunuları; birer Psikolojik Harp Merkezleri gibi çalışmaktadırlar; yalan, iftira, savaş çığırtkanlığı vd. 
Önceki yüzyıllarda / ortaçağda İslam coğrafyasına yönelik haçlı saldırı ve işgal nedenleri; bölge sakinlerinin Müslüman olmasıydı. Bu saldırılara bir kılıf veya bir örtü aranmazdı. Müslüman olmak saldırı nedeniydi. Ancak 20 ve 21. yy. da Batılı devletler tarafından deklere edilen insan hakları evrensel beyannamesi çerçevesinde bireyin/ailenin/toplumun/ulusların dokunmazlığı söz konusuydu. Batılı egemenlerden hazırladıkları bu sözleşmeye sadık kalmaları beklenirdi ama bu onların genlerine aykırı bir durumdu. Ve onlar deklere ettikleri veya taptıkları helvadan putları yemeden hiç bir zaman geri durmadılar.
Bazen kehanet söylemleri altında, bazen göstere göstere, bazen kurdukları terör örgütleri vasıtasıyla, bazen de bir kılıf altında İslam beldelerine saldırılarını sürdürdüler; Batılılar. İşgal ettiler, tecavüz ettiler, öldürdüler, soykırım yaptılar ve sürdüler; talan ettiler yok ettiler...
Şimdilerde Müslümanlara yönelik bir haçlı seferi ilan edemedikleri için; küresel ölçekte Müslümanları yok etme adına; Müslümanların yaşadıkları coğrafyalarda savaşın/işgal girişiminin adını: Enerji Savaşları koydular. Ve bir algı operasyonu başlattılar; Enerji Savaşları.
Arakan'da savaşın / soykırımın adını; Enerji Savaşı koydular! Afganistan işgal ve katliamının adı; Enerji Koridorunda olmasıydı! Yemen'e müdahalenin ve iç savaşın adı; Jeo-stratejik bir konumda bulunmasıydı! Doğu Türkistan'ın işgal ve soykırıma uğratılması yine; Enerji Coğrafyası üzerinde var olmasıydı! Suriye ve Irak'ta!. Başka bir deyimle aslında tüm Müslümanlar; stratejik, enerji  ve yeraltı ve yerüstü zenginlikleri üzerinde yaşamlarını sürdürmektedirler! Öyleyse tüm bunlar; savaş, soykırım ve işgal nedeni/suçu olmalıdır!
İşte bu bir algı operasyonudur; savaşın adını enerji savaşı koymaları! Bu bir kılıftır, aldatmadır. Hayır öyle değil savaşın sebebi enerji değil; Müslüman olmaktır. başka bir ifadeyle küresel ölçekte Müslümanlara karşı ahlaki olmayan, çok acımasız ve çok çirkin bir savaş yürütülmektedir.
Sahi Batılı ülkeler arasında enerji koridorunda, stratejik bir coğrafyada ya da yeraltı yerüstü zenginlikler içerisinde olan ülke(ler) yok mu!
Arakan'da enerji var!
 
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.