Bir kurtarıcı çıkıp müslümanları cem edecek, İslamı dünyaya hakim kılacak beklentisi ile müridanlarını bileyen tarikat şeyhleri, dün dedelerinin İngiliz hesabına çalıştıkları gibi, bugün Amerika için çalıştıklarını, ancak o mehdinin, onların tayin ettiği biri olduğunu gördükleri zaman idrak edecekler galiba.
Kişi kendini düzeltmeden, iyi insan olmadan ona ne bu dünyada, ne de ukbada kurtuluş olmayacaktır.
Hesap artık apaçık ortadadır. Amerika, Irak'ta kurduğunun benzeri Kürt devletçiğini Suriye'de kurup, mehdiyyun faslı ile Güneydoğu'yu kotarma peşindedir ve bunu da saftirikler eli ile yapma niyetindedir.
--
Hiç dertleri değil, hak hukuk adalet. Senin iyi anların, mutluluğun, hatta varlığın... Mevzu tamamen erk mevzusu. Evet ereksiyonun erki. Neyin güzel neyin çirkin olduğunu onlar bildi ve bildirdiler. Yerdekilerin gökten konuşan tanrıdan ne eksiği olabilir ki...
Biri 'filanı sevmek (ittiba) imandandır' diyor, diğeri de 'falanı sevmeyeni sevmek onurdandır'. Biri diğerinin reddini sevmeye ve beğenisine tabi olmaya zorlarken ikisi de aynı argümanların belini kırıyor. İnsanın hür iradesi, özgür tavrı hoşlarına gitmiyor. En çok 'aklınızı çalıştırın' diyenler akledenlerin beynine ilmek geçirmekle meşguller...
Sevmek
Bolşevik devrimini
İstanbulun fethini
İsa'yı, Musa'yı
Mustafa'yı
içkiyi, dansı
ibadeti
Lenin'i
Hitler'i
Ali'yi
Mustafa Kemal'i
Zorundasın!
Halbuki zor oyunu bozardı...
Yat denince burun üstü yatacak, kalk denince amuda kalkacaksın.
Her din ve ideolojinin göbeğini zımparalayanları dost toplantılarında insanlara en layık idarenin göksel, kafasal olduğunu resmediyorsa sarhoş ya da alık beyinlere ve birisi diğerinin kutsalına söverken, kutsalında bizzat kendini şaha kaldırıyorsa; hepsinin tüm varı gücü, aslında sadece ağızları açık onlara hayranlıkla kafa sallayıp kulluk moduna giren figüranlarıdır.
Emin olduğum şey topyekun ilke ve değerler göbeğini zımparalayanların, ihtişamlı orgazmları sonrası silinmede kullandıkları paçavralardır.
 
Diktacı jakoben faşist sınır tecavüzcüleri her zaman bir şeyleri zimmetlerine geçirecek ve daima hükmedecekleri alan bulacaklardır; malzeme ve işçilik bu kadar ucuz olduğu sürece... Mailis Nalars
--
Ve bir gün Türk politikacıları betonun yenilen bir şey olmadığını öğrenecekler, ama o gün ülkede yenecek bir şey kalmamış olacak. Eski bir mezar taşı yazısı
--
Anayasa hakkında
Anayasa bir değerler manzumesi olmalı; değer yargılarının doldurulduğu metinler harabesi değil...
Anayasa bu milletin değerleri ile değer yargılarını ayrıştıran bir vasfa sahip olsun kafidir...
Her şey onda olmamalı, anahtar olmalı, kılavuz...
--
Ey siyasi!
Eski mücahit yeni müteahhitlere aman ha sakın dokunmayasın. Fetö'nün tahribatı bunlara dokunursan verecekleri tahribatın yanında anılmaya bile değer olmayacaktır.
Bu sonradan ihale ihale zenginleştirdiğin taifenin inancında bu milletin malı ganimet, karısı kızı onlara cariyedir zira.
 
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.