SGK Kayseri'de bayrak değişimi

Yaklaşık 8 yıldır Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu Kayseri İl Müdürü olarak görev yapan Hacı Ali Hasgül'ün tayini Ankara'ya çıkarken, il müdür yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Türkoğlu vekaleten il müdürü olarak atandı.

Yaklaşık 8 yıldır Kayseri Sosyal Güvenlik Kurumu Kayseri İl Müdürü olarak görev yapan Hacı Ali Hasgül’ün tayini Ankara’ya çıkarken, il müdür yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Türkoğlu vekaleten il müdürü olarak atandı.

Görev yaptığı 8 yıl boyunca Kayseri’de başarılı bir performans gösteren Hacı Ali Hasgül, Ankara Sosyal Güvenlik Kurumu Eğitim ve Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü sosyal güvenlik uzmanı olarak atanırken, Kayseri İl Müdürlüğü’nde il müdür yardımcısı olarak görev yapan Mustafa Türkoğlu il müdür vekili olarak atandı.

Yahyalı doğumlu olan Mustafa Türkoğlu, evli ve 3 çocuk babası.

Yorumlar 1
Mahmut 03 Ocak 2024 15:15

Tekrar Ankara'dan buraya atanmaz , zannedersem burdan Ankara'ya atandı sonra tekrar Kayseriye şimdi tekrar Ankara'ya sgk'deki hizmet müthiş tanıdık odaklı çözüm tanıdığın yoksa kanunlar ve prosedür devrede,eden bulur ...Bakın kontrol ettim 7 ay Ankara'da görev yapmış ve 2.kez gelmiş.Özetimiz burda

Bakmadan Geçme