Talas Osmanlı Sokağı'nda nevruz coşkusu
Baharın müjdecisi Nevruz Bayramı, Talas Belediyesi Osmanlı Kültür Sokağında kutlandı. Şuşa Azerbaycan Kültür Evi Derneği tarafından düzenlenen programa katılan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın gösterileri büyük beğeni ile izledi ve yakılan nevruz ateşinin üzerinden atladı.
Baharın müjdecisi Nevruz Bayramı, Talas Belediyesi Osmanlı Kültür Sokağında kutlandı. Şuşa Azerbaycan Kültür Evi Derneği tarafından düzenlenen programa katılan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın gösterileri büyük beğeni ile izledi ve yakılan nevruz ateşinin üzerinden atladı.
Talas Belediyesi tarafından Ramazan etkinliklerinin düzenlendiği Osmanlı Kültür Sokağı bu kez Nevruz coşkusuna ev sahipliği yaptı. Şuşa Azerbaycan Kültür Evi Derneği tarafından düzenlenen programda şiirler okundu, 16 Türk devletinin bayrakları açılarak bayrak gösterisi yapıldı.
Programa katılan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın gösterileri ilgiyle takip etti. Programa ilişkin değerlendirmede bulanan Başkan Yalçın, “Hemşehrilerimizle bir araya gelerek gençlerimizin hazırladığı bayrak gösterisini izledik. Bu güzel programda emeği geçenlere teşekkür ediyor, tüm hemşehrilerimizin baharın müjdecisi olan Nevruz Bayramını kutluyorum” dedi.
Program sonunda Başkan Yalçın, yakılan ateşin üzerinden atlayıp demir dövdü.
![Talas Osmanlı Sokağı'nda nevruz coşkusu](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/talas-osmanli-sokagi-nda-nevru_1711108443_hdz8KD-2.jpg)
![Talas Osmanlı Sokağı'nda nevruz coşkusu](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/talas-osmanli-sokagi-nda-nevru_1711108443_hdz8KD-3.jpg)
![Talas Osmanlı Sokağı'nda nevruz coşkusu](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/talas-osmanli-sokagi-nda-nevru_1711108443_hdz8KD-4.jpg)
![Talas Osmanlı Sokağı'nda nevruz coşkusu](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/540x304/s/dosya/haber/galeriler/1220x686/talas-osmanli-sokagi-nda-nevru_1711108443_hdz8KD-5.jpg)
Bakmadan Geçme
![Düğün davetiyeleri de 'dijital'e dönüşüyor](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/dugun-davetiyeleri-de-dijital-_1721992195_V6DPbM.png)
![İtalya'nın Mozarella lezzet Hürmetçi'de üretilecek](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/baskan-ozdogan--mozzarella-pey_1721986562_6Gc7qh.jpg)
![Pınarbaşı'nda bir cephanelik çökertildi](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/pinarbasi-nda-bir-cephanelik-c_1721985204_NAhBw4.jpeg)
![Depremzede anne babanın vefat ettiği kazada, diğer aracın sürücüsü gurbetçi de hayatını kaybetti](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/depremden-kurtuldular-kazada-h_1721984522_WD79nS.jpg)
![TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Kayseri'ye geliyor](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/tobb-baskani-hisarciklioglu-ka_1721984429_rMkzbR.png)
![Millet Bahçesinde Burjuva Sporu](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/buyuksehir-mini-golf-sahasi-ya_1721980662_7Ipxuf.jpg)