Akkışla'da CHP kazandı
31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri dün sona erdi. Resmi olmayan sonuçlara göre ise Akkışla'da CHP'nin adayı olan Mustafa Dursun belediye başkanı olarak seçildi.
Türkiye dün yerel seçimler için sandık başına gitti. Akkışla’da ise kimin kazandığı merak konusu olmuştu. Resmi olmayan sonuçlara göre Akkışla’da Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı Mustafa Dursun 2 bin 7 oy alarak belediye başkanı olarak seçmen tarafından seçildi.
Bakmadan Geçme
Düğün davetiyeleri de ‘dijital’e dönüşüyor
İtalya'nın Mozarella lezzet Hürmetçi'de üretilecek
Pınarbaşı'nda bir cephanelik çökertildi
Depremzede anne babanın vefat ettiği kazada, diğer aracın sürücüsü gurbetçi de hayatını kaybetti
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Kayseri'ye geliyor
Millet Bahçesinde Burjuva Sporu