Talasgücü Belediye evinde ikinci yenilgisini aldı
TFF 3'üncü Lig takımlarından Talasgücü Belediyespor evinde konuk ettiği Küçükçekmece Sinopspor'a 2-1'lik skorla yenilerek iç sahada ikinci yenilgisini aldı.
Bu sezon 3’üncü Lig’de mücadele eden ve geçen hafta deplasmandaki ilk puanını alan Talasgücü Belediyespor bugün sahasında Küçükçekmece Sinopspor’u konuk etti. Maçın 13’üncü dakikasında geriye düşen Talasgücü Belediyespor 80’incü dakikada kalesinde ikincü golü gördü. Müsabakanın 87’inci dakikasında Talasgücü’nden Murat Demirezen farkı bire indirse de başka gol olmadı. Sahadan 2-1’lik yenilgiyle ayrılan Talasgücü Belediyespor bu sezon ikinci iç saha yenilgisini aldı.
Bakmadan Geçme
![Düğün davetiyeleri de 'dijital'e dönüşüyor](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/dugun-davetiyeleri-de-dijital-_1721992195_V6DPbM.png)
![İtalya'nın Mozarella lezzet Hürmetçi'de üretilecek](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/baskan-ozdogan--mozzarella-pey_1721986562_6Gc7qh.jpg)
![Pınarbaşı'nda bir cephanelik çökertildi](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/pinarbasi-nda-bir-cephanelik-c_1721985204_NAhBw4.jpeg)
![Depremzede anne babanın vefat ettiği kazada, diğer aracın sürücüsü gurbetçi de hayatını kaybetti](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/depremden-kurtuldular-kazada-h_1721984522_WD79nS.jpg)
![TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Kayseri'ye geliyor](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/tobb-baskani-hisarciklioglu-ka_1721984429_rMkzbR.png)
![Millet Bahçesinde Burjuva Sporu](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/buyuksehir-mini-golf-sahasi-ya_1721980662_7Ipxuf.jpg)