60 yıl sonra resmi nikah kıydılar
Niğde'de 8 çocuk ve 20 torun sahibi çift, 60 yıl sonra nikah masasına oturdu.
Niğde’de 8 çocuk ve 20 torun sahibi çift, 60 yıl sonra nikah masasına oturdu.
Niğde’nin Altunhisar ilçesine bağlı Yakacık köyünde ikamet eden 75 yaşındaki Elmas Sağlam ve 86 yaşındaki Ahmet Erol ilçe Belediye Başkanı Neşet Doygun’un kıydığı nikahla evliliklerini 60 yıl sonra resmileştirdi. 60 yıllık mutlu evliliklerini 8 çocuk, 20 torunla taçlandıran ancak resmi nikahları olmayan çift Altunhisar Belediyesi nikah salonunda düzenlenen törenle resmen evlenmiş oldu.
Çiftin resmi nikahlarını kıyan Altunhisar Belediye Başkanı Neşet Doygun, evlilik yaşamlarında örnek olan çifte uzun ömür ve mutluluk diledi.
Bakmadan Geçme
![Düğün davetiyeleri de 'dijital'e dönüşüyor](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/dugun-davetiyeleri-de-dijital-_1721992195_V6DPbM.png)
![İtalya'nın Mozarella lezzet Hürmetçi'de üretilecek](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/baskan-ozdogan--mozzarella-pey_1721986562_6Gc7qh.jpg)
![Pınarbaşı'nda bir cephanelik çökertildi](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/pinarbasi-nda-bir-cephanelik-c_1721985204_NAhBw4.jpeg)
![Depremzede anne babanın vefat ettiği kazada, diğer aracın sürücüsü gurbetçi de hayatını kaybetti](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/depremden-kurtuldular-kazada-h_1721984522_WD79nS.jpg)
![TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Kayseri'ye geliyor](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/tobb-baskani-hisarciklioglu-ka_1721984429_rMkzbR.png)
![Millet Bahçesinde Burjuva Sporu](https://i.kayserigundem.com.tr/c/80/832x468/s/dosya/haber/buyuksehir-mini-golf-sahasi-ya_1721980662_7Ipxuf.jpg)