HÜDA PAR'lı Çalhan, 'AK Parti belediyelerine randevu talebimiz olduğunda karşılık bulamadık'

HÜDA PAR Kayseri İl Başkanı Mehmet Çalhan, herhangi bir konuda belediyeler ile istişare yapılacağı zaman AK Partili belediyelerin kendilerine dönüş yapmadıklarını iddia ederek, 'Gerçekçi olalım, AK Parti belediyelerine randevu talebimiz olduğunda karşılık bulamadık. Hiçbir şekilde olumlu dönüt alamadık' dedi.

PAYLAŞ

HÜDA PAR Kayseri İl Başkanı Mehmet Çalhan, Kayseradar ve Radyoradar ortak canlı yayınında ‘Siyasi Gündem’ programına katılarak moderatör Duygu Sarınca’nın sorularını yanıtladı. AK Partili belediyelerin kendilerine randevu vermediğini ve görüşme sağlayamadıklarını iddia eden Çalhan, “Gerçekçi olalım, AK Parti belediyelerine randevu talebimiz olduğunda karşılık bulamadık. Hiçbir şekilde olumlu dönüt alamadık. Devlet kurumları noktasında sıkıntı yaşamıyoruz ve kendilerine rahatlıkla ulaşıp raporlarımızı sunabiliyoruz ama AK Parti belediyelerimizden hiçbir şekilde randevularımıza ne olumlu ne olumsuz yanıt alamadık” diye konuştu.

1ha

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Mahmut | 06 Kasım 2023 20:54

    Yogunlar abim yogunlar, telaşları da var normal say, lakin bu hareketleri ittifakları daha da genişletme mecburiyetini doğuracak biiznillah.

BUNLARA DA BAKIN